Akademia PracaSport.pl

Pierwsza w Polsce internetowa platforma edukacyjna dla osób z branży sportowej. Szeroka oferta kursów pozwalała zdobyć nowe umiejętności oraz wyróżnić się na rynku pracy.

Każdy kurs to maksimum praktycznej wiedzy w skondensowanej formie. Z całością materiału uczestnik był w stanie zapoznać się nawet w jeden dzień.

Dostępne były następujące kursy:

Data powstania: 2016
Data zakończenia: 2022
Adres: https://pracasport.pl/akademia/

Akademia w liczbach

8 dostępnych kursów

~2200 absolwentów

98% zadowolonych uczestników

5.2/6 – średnia ocena kursu

Wybrane opinie

Karol KuśkaManager ds. sponsoringu STS Zakłady Bukmacherskie

Akademia jest świetnym przetarciem dla wszystkich osób myślących poważniej o pracy w branży sportowej. Duży plus za wsparcie urządzeń mobilnych, dzięki czemu uczyć można się chociażby w drodze do szkoły czy pracy. Tak powinna wyglądać nowoczesna edukacja.

Michał WszołekKomentator sportowy Eleven Sports

Nauka w Akademii jest bardzo praktyczna i przyjemna. Oczywiście ukończony kurs nie gwarantuje, że osiągniesz sukces w branży, ale na pewno da Ci solidne podstawy i wskaże drogę, którą powinieneś podążać.

Maciej SypułaDziennikarz sportowy Lech Poznań TV

Zakres tematyczny robi wrażenie. Uczestnik prowadzony jest punkt po punkcie, niemal za rękę. Autorzy kursów nie owijają w bawełnę – tylko najlepsi znajdą pracę w tej branży. Polecam zwłaszcza kurs “Dziennikarstwa sportowego”.

Dawid DuraSocial Media Manager Fabryka Futbolu

W ciągu kilku godzin zapoznałem się z treścią kursu Akademii od deski do deski. W trakcie kursu porównałem wyniki zarządzanej przeze mnie strony z tysiącami innych fanpage’y, poznałem najciekawsze blogi o marketingu, uruchomiłem płatną kampanię i zoptymalizowałem cover photo do wersji na urządzenia mobilne.